PTE Egyetemi Könyvtár és Tudásközpont Facebook
2018.10.08. 18:00
A kiállítás október végéig a Tudásközpont földszintjén tekinthető meg.
Harmadszor vágott neki és teljesítette a Szabadics Group csapata az Ultrabalatont, de máris a következő kihívásra készül.
A lakott területeken is leggyakoribb erdei fülesbaglyok fészkelő állományának felmérésében kéri a társadalom segítségét a Magyar Madártani és Természetvédelmi Egyesület (MME).
Kedden ismét várja a kicsiket a kb. fél órás gitáros, ritmushangszeres közös zenélés, éneklés, amely után a gyerekek kötetlenül tudnak játszani, rajzolni-firkálgatni.
A program során a látogatók mélyebb betekintést nyerhetnek a kiállítás anyagába, valamint a divatfotográfia és a vizuális kompozíciók kapcsolatába.
A készenléti és közterületi szolgálatellátás ugyanakkor folyamatos, és a bejelentések felvétele is biztosított.
130 éve nem láttuk ilyen közelről Pécset a színpadon - a mecsek24.blog.hu írását szemlézte a Pécsi Nemzeti Színház.